Uczucie ucisku w szyi i spływającej wydzieliny
Witam, Od dłuższego czasu odczuwam uczucie "ciasnego kołnierzyka", wcześniej była to gula w gardle po prawej stronie. Było podejrzenie GERD, wynik gastroskopii je wykluczył. USG wykazało jednostronnie, odczynowo powiększony węzeł chłonny. Mam ciągle uczucie jakby coś mi spływało z tyłu gardła. Czy z gardłem wszystko wydaje się w porządku? Czy coś nie jest powiększone? Załączam zdjęcia. http://i57.tinypic.com/286zqm1.jpg http://i61.tinypic.com/2d9tmbc.jpg Pozdrawiam, Krzysztof R.

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Obraz gardła prawidłowy.
Pozdrawiam.