Uczucie uderzenia serca

Witam, od okolo 3 tygodni odczuwam dziwne uderzenie serca Pojawia sie ono bez konkretnego powodu czasami rano, czasami wieczorem. Jest jakby jedno mocniejsze uderzenie po czym wszystko wraca do normy. Robilam EKG, ktore wyszlo dobrze. Teraz jestem po badaniu holterem i czekam na wyniki. Nie mam zadnych powaznych chorob, prowadze dosc intensywny tryb zycia oraz nie jestem podatna na stres. Po magnezie przechodzi na kilka dni poczym objawy znow wracaja.

Dzień dobry. Jeżeli przyczyna objawów opisanych przez Panią nie leży po stronie medycznej, kolejnym krokiem jest diagnostyka psychologiczna. Czasem wydaje nam się, że funkcjonujemy dobrze, ale własnie objawy somatyczne sygnalizują, że coś jest do zmiany. Ocena tej sytuacji należy do psychologa. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/