Uczucie wydzieliny w gardle po rzuceniu palenia

Witam od 14 miesięcy nie palę papierosów,mam ciągłe chrząkanie i wrażenie jakby w gardle coś mi przeszkadzało jakby zalegała mi tam wydzielina.bardzo proszę o poradę co się tam dzieje w tym gardle,a może w krtani

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na nieprawidłowości w obrębie górnych dróg oddechowych. Konieczne jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.