Uczucie wzdęcia, senność i skąpy okres a możliwość ciąży

witam, od tygodnia czasu ciągle mam wzdęcia, uczucie ciężkości w brzuchu,przelewanie, drętwienie w podbrzuszu. obojetnie co zjem od razu czuje sie jak balon. Jestem senna i przez to uczucie pelności robi mi sie nie dobrze. Okres dostałam z tygodniowym opoznieniem, trwał 7 dni ale był bardziej skąpy. Pod koniec okresu krew była brązowa, a kiedy się skończył dostałam takiej białej ciagnącej siębardzo wydzieliny. Czy to może być ciąża ? Mimo że miałam okres?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli ma Pani wątpliwości czy to była miesiączka to najlepiej będzie wykonać test ciążowy ( z porannego moczu)-powinien być już diagnostyczny. Pozdrawiam