Uczucie zatkania ucha i głuchota nerwowo-czuciowa

Diagnozowali mnie pod kątem różnych chorób. Np: stwardnienie rozsiane,toksoplazmoza,borelioza. Lecz nic nie znaleźli. Jestem po kilku Mr oraz jednym TK. Zero nieprawidłowości. Ostatnio problem mam z UL uczucie zatkania. Zostałam podleczona kroplówkami i wypisana do domu. Z diagnozą głuchoty nerwowo-czuciowej. Nie jestem obciążona genetycznie i nie pracuję w hałasie.Nie miałam nawet świnki. Często boli mnie głowa oraz kręgosłup w odcinku szyjnym. Kalisz Pomorski,zachodniopomorskie

Jesteś zbyt młoda,żeby Twój problem ze słuchem zostawić bez odpowiedzi i bez chęci pomocy. Po pierwsze muszę zobaczyć Twoje wykresy badań audiometrycznych,tympanometrycznych i innych wyników obiektywnego badania słuchu. Po drugie muszę znać rasę Twoich biologicznych rodziców, po trzecie nie wiem jak się rodziłaś? Ile miałaś tkz punktów Apgar przy porodzie. Po czwarte nie wiem jakie przechodziła Twoja mama choroby noszą Cię w łoniec. Po piąte nie wiem czy w dzieciństwie nie brałaś leków ototoksycznych typu streptomycyna lub gentamycyna. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Zadzwoń, pogadamy.