Uczucie zmęczenia i ogólnego osłabienia oraz gorączka

Dzień dobry, od 4/02 utzymuję się temperatura przedgorączkowa(37) mimo antybiotyków. Oprócz temperatury objawami są: uczucie zmęczenia (ogólnego osłabienia), stan zapalny migdałków . Badania krwi :Bilirubina całkowita,Glukoza,GPT / ALT, Mg, K,Na,hTSH,Ca- w normie. Rozmaz ręczny krwi : Limfocyty -50 ;Morfologia płytki rozmaz automatyczny :P-LCR 43,4,neutrofile % 28,7,limfocyty % 60,bazofile % 1,8, neutrofile

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy i wyniki badań wskazują na infekcję wirusową górnych dróg oddechowych.