Uczucie zmęczenia i senności a stosowanie leków uspokajających

Zażywałam leki uspokajające lecz one nie pomagały.Czułam sie tylko zmęczona i ospała.Moja dr.pediatra twierdziła że wszystko jest na tle nerwowym lecz z jakim problemem do niej nie poszłam to diagnoza zawsze była taka sama.Własnie zmienilam przychodnie.Jakie badania powinnam wykonać aby znaleźć przyczyne. Wiem że na pewno nie jest to na tle nerwowym. Nie mialam wykonanych zadnych badań oprócz prześwitlenia płuc,spirometrii i testów skórnych.Dodam ze zanim się to stało pracowałam cieżko fizycznie

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności należałoby wykonać podstawowe badania krwi w celu oceny jej morfologii.