Uczucie duszności przy nerwicy

Dziekuje za odp,ale zastanawiam sie czy przy nerwicy to uczucie duszenia jest caly czas ,poniewaz u mnie jest to 24 godziny na dobe,i pomalu zaczynam warjowac..

Witam, duszności należy diagnozować wielopłaszczyznowo. Proszę udać się do internisty z prośbą o wykonanie podstawowych badań i skierowanie przynajmniej do pulmonologa i kardiologa. Po wykluczeniu choroby płuc i serca kolejny krok to ewentualne leczenie nerwicy.Pozdrawiam