Udar niedokrwienny a nowotwór tarczycy

witam serdecznie 6 maja usunieto mi tarczyce z podejrzeniem nowotworu brodawkowatego mam tak dolegliwosc jestem po udarze niedokrwiennym nie wiem czy bol glowy po prawej stronie za uchem ktory przechodzi az do skoroni i w tym czasie robia mi sie zimne dlonie ma zwiazek z tarczyca czy z udarem zaznaczam ze bol jest okropny robi mi sie w tym czasie bardzo zimno rece mam zimne jak lody a twarz po prawej stronie goraca i potwornie boli mnie glowa cisnienie jest w normie biore leki nie wiem co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.