Udar spowodowany podaniem zastrzyku na zagęszczenie krwi

Dobry wieczór. Do jakiego lekarza powinnam się udać z ciocią , która przeszła lekki udar, spowodowany podaniem przez trzy dni pod rząd zastrzyku na zagęszczenie krwi, przed usunięciem zębów, a do tej pory brała leki na rozrzedzenie krwi. Kto może mi pomóc aby przywrócić ją do zdrowia jakie miała jeszcze dwa miesiące temu?

Witam, ten zastrzyk nie był na zagęszczenie krwi. Jeśli pacjent bierze leki rozrzedzające krew, to przed zabiegami chirurgicznymi zmienia się te leki na inne (podawane w zastrzykach, najczęściej Klexane). Te zastrzyki też rozrzedzają krew, tylko działają na innej zasadzie. Jest to rutynowe postępowanie. Proszę się leczyć u tego lekarza, który rozpoznał udar.