Uderzenia gorąca i duszności w gardle podczas wstawania

Witam, podczas wstawania odczuwam nagłą fale gorąca ( uczucie identyczne jak w przypadku przestraszenia się czegoś, tak jakby wyrzut adrenaliny). Dodatkowo mam okropne duszności w gardle, które utrudniają mi chodzenie. Co to może być i jakie powinnam wykonać badania? Morfologia, Tsh, t3,t4, potas, só, żelazo w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

czy tak jest za każdym razem? czy są jakieś czynniki kiedy zwłaszcza jest takie uczucie? jakie ciśnienie krwi? konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i rozszerzenie diagnostyki. sądzę że może być wskazana konsultacja endokrynologa.