Uderzenia gorąca oraz poty na twarzy u 21-latka

Witam Jestem Młodym chłopakiem mam 21 lat . Chciałbym się zapytać co mogę oznaczać objawy :uderzenia gorąca oraz poty na twarzy (tylko na czole ) zdarzą się też ze mam poliki cale czerowne dajmy przykład wychodzę z domu wszystko jest okej ale po 5 minut jestem juz cały mokry kontrolną wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie nie wiem co zrobić mierzyłem też cukier wynik pokazał 67 ,dodam też że nie jadam słodkich rzeczy ani nie pije słodkich napi (tylko wodę nie gozwaną )

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do learza endokrynologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedziec.