Uderzenie w piszczel a pulsująca bolesność

Uderzyłem się dzisiaj dosyć silnie w piszczel (8h temu). Noga w miejscu uderzenia wyraźnie spuchła. Odczuwam pulsujący ból gdy mam opuszczoną nogę. Czy konieczna jest wizyta u lekarza, czy wystarczy przeczekać ból?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić, daltego dla bezpieczeństwa sugeruję kontakt z lekarzem.