Ułożenie ciąży w okolicy blizny po cesarskim cięciu

Jestem w 8 tyg ciąży, ciąza położona jest bardzo nisko niedaleko blizny po poprzednich cc(to będzie 3), czy jest szansa na ciążę bez powikłań?Ewentualnie jakie są możliwe powikłania. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji.

Niestety nie da się przewidzieć jak będzie przebiegał rozwój ciąży i czy wystąpią nieprawidłowości i powikłania.
Im dłużej (>2-3lata) od ostatniego CC tym szanse na prawidłowy przebieg ciąży są większe