Niewygojona blizna po cesarskim cięciu

2tyg.temu byłam na profilaktycznych badaniach u ginekologa. Z usg wynika, że blizna wewnątrz macicy po cc nie jest do końca wygojona, mimo, że od czasu porodu minęło 1,5 roku. Ginekolog odradził mi rozważanie kolejnej ciąży i nic po za tym. Proszę o radę jakim jeszcze badaniom się poddać, by dowiedzieć się co jest przyczyną tego stanu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do chirurga plastycznego. Lekarz oceni bliznę oraz zaproponuje możliwe formy leczenia.