Uniesiona szczelina międzypłatowa w wyniku RTG klatki piersiowej
Dzień dobry. mam pytanie co do wyników rtg klatki piersiowej. niepojoi mnie jeden opis. uniesiona szczelina międzypłatowa prawostronnie. serce i pola płucne są ok. czy to może być coś groźnego? Poadrawiam.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Opis nie budzi niepokoju o ile obraz kliniczny również nie budzi zastrzeżeń.