Uniesiona szczelina międzypłatowa w wyniku RTG klatki piersiowej

Dzień dobry. mam pytanie co do wyników rtg klatki piersiowej. niepojoi mnie jeden opis. uniesiona szczelina międzypłatowa prawostronnie. serce i pola płucne są ok. czy to może być coś groźnego? Poadrawiam.

Aleksander Ropielewski

Opis nie budzi niepokoju o ile obraz kliniczny również nie budzi zastrzeżeń.