Zgrubienie opłucnej w szczelinie międzypłatowej w wyniku RTG płuc
robiłam RTG płuc, napisano mi - zgrubienie opłucnej w szczelinie międzypłatowej po stronie prawej oraz bańka powietrza w żołądku.Mam 51 lat co to oznacza

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Czy przewlekłe podawanie sterydów w leczeniu astmy jest bezpieczne?
Witam. Zgrubienie opłucnej najprawdopodobniej jest wynikiem przebytych w przeszłości stanów zapalnych. Obecność powietrza w żołądku nie budzi natomiast niepokoju.