Upadek na plecy a bolesność nerek

Witam. W czwartek dnia 26.03.2015 nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności poślizgnąłem się i upadłem na plecy a dokładniej odcinek lędźwiowy. Tego dnia nie czułem za bardzo bólu. Natomiast od piątku (27.03) zaczęły mnie boleć okolice nerek (oby dwu). Na dzień dzisiejszy ból prawie minął, ale od czasu do czasu miewam przez 10-15 minut lekki ból w okolicy raz jednej, raz drugiej nerki. Od tamtego czasu mam jakby trochę żółte oko na dole (pod dolną powieką) i częściej oddaję mocz, w którym NIE MA krwi

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej ból, o którym Pan mówi dotyczy mięśni i więzadeł okolicy lędźwiowej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.