Upławy a ryzyko zapłodnienia

Witam !mam 18 lat ostatnio doszlo do stosunku z moim chlopakiem ,nie zabezpieczylismy sie ...zbliazal mi sie okres i w dzien po zajsciu dostalam okres ,lecz od paru godzin wyglada on na.koncowke sa male uplawy a zazwyczaj mam obfite i strasznie bola mnie nerki ...czy mozliwe jest dojscie do zaplodnienia.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko jest nieznaczne, jednak nie można go wykluczyć. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy 14 dni od stosunku.