Upławy przez 2 miesiące i swędzenie okolic intymnych

Dzień dobry, pisze z pytaniem : od jakoś swych miesięcy mam upławy , co jakiś czas mnie swedza miejsca intymne, a uplawy mają kwaśny smak, a od niedawna bolą mnie jajniki, co to może być? Czy muszę się udać do ginekologa?

Robert Markowski Ginekologia

Upławy i swędzenie- mogą być objawem infekcji. Ból w podbrzuszu - może być spowodowany różnymi przyczynami. Wizyta u ginekologa jest zasadna.