Upławy z pochwy po leczeniu grzybicy

Witam niedawno przebyłam grzybicę pochwy leczyłam sie globulkami dopochwowymi i po 4 dniach objawy (swąd, pieczenie, białe serowate upławy) przeszły. Dziś zauważyłam znów takie same upławy ale nie czuję swędzenia ani pieczenia. Dodam, że zażywam tabletki antykoncepcyjne od ok. 8 miesięcy. Czy powinnam znowu rozpocząć leczenie globulkami?

Aleksander Ropielewski

Należy rozpocząć leczenie i kontynuować je tak długo jak zaleca producent.