Uprawianie seksu analnego i pęknięcie prezerwatywy a ryzyko ciąży

mam dylemat czy moja dziewczyna może zajść w ciąże, jeżeli uprawialiśmy seks analny, wytrysk miał miejsce na zewnątrz z dala od odbytu, niestety wtedy zorientowałem się ze pękła, a moja dziewczyna początek cyklu uważa 27.01 a sytuacja miała 15.02 ( po północy), czy jest taka możliwość nawet gdybym przypadkowo włożył do pochwy- chociaż wydaje mi się nie opuścił odbytu... stresujemy się, proszę o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli istnieje takie prawdopodobieństwo, że był to stosunek pochwowy, a nie analny to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje.