Uraz głowy bez utraty przytomności
48h temu mialam uraz glowy bez utraty przynomnosci I przerwy is ciaglosci skory. Nudnosci I wymiotow brak. Bol glowy nie odczuwalny ale jest lekkie "czucie" z tylu glowy ( prawdopodobnoe miejsce uderzenia) Czy jest wskazanie do wykonania CT czy MRI?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
O wykonaniu badania TK lub MRI decyduje lekarz, który Panią badał. Jeśli po wypadku nie badał Pani lekarz, to sugeruje aby jak najszybciej udała się Pani do swojego lekarza rodzinnego w celu zbadania i konsultacji.
Pozdrawiam.