Uraz kolan w wyniku wypadku komunikacyjnego
Witam. 2 lata temu zostałam potrącona na pasach i w wyniku tego miałam silnie stłuczone kolana. Nie mogłam chodzić ani klękać. Lekarz ortopeda poddał się ponieważ leczenie nie przyniosło skutku i powiedział, że nic nie da się zrobić. Kolana są fioletowo-niebieskie do tej pory, zrobiono mi tylko zdjęcia RTG. Bolą strasznie i utrudniają poruszanie. Dlaczego są takie sine?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Bez przeprowadzenia badania i oceny badań obrazowych nie jestem w stanie udzielć jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję wykonanie badania TK kolan i kontakt innym ortopedą.