Uraz kolana po upadku i guz w miejscu stłuczenia

Witam, jakieś 3 miesiące temu miałam wypadek w pracy, uklęknęłam wprost na kamień, przy czym rozcięłam lekko kolano oraz bardzo mocno je stłukłam. Przez następnych kilka dni nie mogłam nawet stanąć na nogę, byłam w szpitalu z podejrzeniem, że to coś poważniejszego, gdzie lekarz powiedział, że to tylko stłuczenie. W tym momencie mija 3 miesiąc, a pod kolanem mam dużego twardego guza, czy to może być coś poważnego ? http://iv.pl/images/97372673042405985768.jpg
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna zgłosić się Pani do poradni chirurgicznej celem konsultacji - badania klinicznego i wykonania dodatkowych badań - RTG stawu kolanowego i ewentualnie, jeśli lekarz uzna za konieczne USG.
Być może przewlekły stan zapalny doprowadził do gromadzenia się płynu lub doszło do wytworzenia się ropnia.
Bez badania lekarskiego nie jest możliwe określenie do jakiego typu patologi doszło w stawie kolanowym.