Uraz mięśnia i ścięgna na poziomie barku i ramienia

witam! mojej mamie zdiagnozowali uraz miesnia i sciegna na poziomie barku i ramienia musi poddac sie operacji ktora wyznaczyli jej na styczen reka strasznie ja boli i na pewno nie wytrzyma do stycznia a na prywatna operacje ja nie stac bo kosztuje ok5tys i jest emerytka , czy jest w ogole jakas szansa na wczesniesza operacje jak tak to co mamy robic gdzie sie udac z gory dziekuje za pomoc

Piotr Pilarski

Może Pan spróbować podzwonić po innych ośrodkach i w prost pytać się na kiedy ewentualny termin. Przed operacją sugeruję stosować leki przeciwbólowe zapisane przez lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.