Zmiażdżenie mięśni ręki w wyniku wypadku

Witam około tygodnia temu brat miał wypadek w którym to maszyna wciagła mu reke miazdząć wszystkie miesnie do barku(reka przeszła przez gumowe walce o szczelinie 2,7 cm)brat przeszedł dzisaij operacje przeszczepu skóry lecz lekarze daja nikłe szanse na odbudowe miesni i grozi aputacje:(((czy istnieje jakas klinika lekarze polscy zagraniczni którzy zajmowali sie takimi wypadkami brat ma zaledwie 24 lata jest to straszba tragedia prosze pomozcie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzom, którzy leczą Pani brata. Jeśli będzie możliwość wykonania bardziej specjalistycznego zabiegu w innym ośrodku, bez wątpienia zostanie on tam wysłany.