Uraz nosa a jego twardość

Witam, 9 dni temu dostałam urazu nosa. Byłam w szpitalu zdjecie RTK wykazało, ze nos nie był złamany. Nie był tez spuchniety ani nie leciała krew. Jednak od razu po urazie pojawił sie lekki garb oraz nos bardzo sie poszerzył po bokach i tak jakby powstały garby na bokach tez. W dotyku ten nos na bokach jest bardzo twady jak kośc. Czy jest szansa, ze to zejdzie? czy jedyna mozliwością bedzie operacja plastyczna? pozdrawiam.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Nie jestem w stanie , bez zbadania ocenić stanu faktycznego ani zaproponować sposobu leczenia!!! Proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego!!! zż