Uraz oka a staranie się o odszkodowanie

Czy po operacji usunięcia szkła z oczodołu ,zostało mi jedno oko cofnie do śroka i mam teraz jedno normalne a to po operacji mniejsze jest to dla mnie uszczerbek psychiczny jak robię makijaż ,zdięcia i patrzę w lustro mieć symetrie oczów ,czy z tego tytółu moge się starać o jakieś odszkodowanie pozdrawiam Ania.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Z powodu poniesienia uszczerbku na zdrowiu jak najbardziej może się Pani starać o odszkodowanie u swojego ubezpieczyciela. Proszę jednak pamiętać, że uszczerbek nie jest wynikiem samej operacji, a doznanego urazu.