Uraz rdzenia a jeżdzenie na wózku

Witam, jestem po wypadku w wyniku, którego jeżdżę na wózku. Uraz rdzenia na wys. th5-th6. Problem w tym, że jak tylko usiądę na wózek to od piersi w dół do palców stóp jestem cały mokry od potu, jakby oblał mnie ktoś wodą. Skóra jest rzadka, widać jak pot się skrapla. Jak leżę to tego nie ma.Tarczyca jest ok, badałem. Co to może być, gdzie szukać pomocy???

Witam,

Jaki czas minął od wypadku? Taka nadpotliwość wtórna może pojawić się w przypadku niektórych stanów fizjologicznych w tym pochodzenia neurologicznego, jak właśnie w stanie po urazie rdzenia kręgowego. Są różne metody zwalczania nadpotliwości w zależności od tego jak bardzo utrudnia Panu funkcjonowanie - są metody nieinwazyjne i inwazyjne. Zachęcam do skonsultowania tego z lekarzem prowadzącym, który być może zleci konsultacje u dermatologa.