Uraz ręki podczas treningu

Witam, Podczas treningu pilkarskiego doznalem urazu reki. Napastnik druzyny przeciwnej przypadkowo kopnal mnie w dlon i poszlo po palcach. Pojawil sie bol, lekka opuchlizna i problem z calkowitym zgieciem palcow. Jednak objawy w postaci opuchlizny i bolu bardzo szybko przeszly. Mijaja juz dwa tygodnie i nie jestem w stanie zgiac do konca palca serdecznego. Optycznie wyglada wporzadku jednak przy probie pelnego zgiecia pojawia sie lekki bol i opor. Czy powinienem zrobic przeswietlenie?

Możliwe, że doszło do uszkodzenia torebki stawowej. Prawdopodobnie kontuzja nie jest skomplikowana ale należy jak najszybciej rozpocząć terapię. Polecam konsultację u fizjoterapeuty.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki