Uraz zerwania ACL i pęknięcie

Dzień dobry. Doznałem urazu zerwania ACL, oraz pęknięcie poziome MM w dwóch miejscach, oraz małe pionowe w ML. Na wiosne mam umówiony zabieg na rekonstrukcje ACL w szpitalu, czy przy tym zabiegu chirurdzy naprawią mi łąkotkę czy potraktują to jako inny zabieg??. dziękuję serdecznie pozdrawiam.

Witam,
na ogół wprawny chirurg powinien wykonać wszystkie niezbędne naprawy w stawie kolanowym w trakcie jednego zabiegu.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - chirurg ortopeda