Uraz związany z kopnięciem tyłu kolana

Witam, 4 miesiace temu mialem uraz zwizanay z kopnieciem mmie z tylu kolana na zgiecu nogi. Od tamtej pory mam strasznny bol podczas chodzenia ,kucania a np jak siedze i po godzinie wstaje to przy tym towarzyszy mi straszny bol ktory mija poparu minutach ale nadal jest odczuwany. Co moze byc przyczyna tego.?

Szanowny Panie

Przyczyn dolegliwości bólowych kolana może być kilka, ponieważ póki co nie wiadomo, co Pan sobie uszkodził.
Trzeba zbadać kolano u kompetentnego ortopedy (zajmującego się kolanami), i ewentualnie wykonać badania obrazowe: USG kolana i/lub rezonans kolana.
Proszę z tym nie zwlekać. Dolegliwości niestety same nie ustąpią.

z wyrazami szacunku
Jędrzej Kosmowski
www.artrocenter.pl