Urazowe usunięcie śledziony a wynik tomografu jamy brzusznej
Witam. Jestem po urazowym usunięciu śledziony wynik z Tomografu J.Brzusznej W loży po usuniętej śledzionie,podprzeponowo widoczne dwie kuliste struktury śr. 22mm i 11mm pozostawione śledziony dodatkowe lub fragmenty miąższu śledziony. W lewym Nadbrzuszu,podprzeponowo i wzdłuż ściany bocznej widoczne drobne kuliste zmiany wielkości do 10x7mm. W pierwszej kolejności fragmenty miąższu śledziony. W lewym zachyłku przyokrężniczym 4 owalne miękkotkankowe struktury.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższy wynik nie jest jednoznaczny. Po za tym niestety opis nie jest skończony. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.