Urazowe usunięcie śledziony a wynik tomografu jamy brzusznej

Witam. Jestem po urazowym usunięciu śledziony wynik z Tomografu J.Brzusznej W loży po usuniętej śledzionie,podprzeponowo widoczne dwie kuliste struktury śr. 22mm i 11mm pozostawione śledziony dodatkowe lub fragmenty miąższu śledziony. W lewym Nadbrzuszu,podprzeponowo i wzdłuż ściany bocznej widoczne drobne kuliste zmiany wielkości do 10x7mm. W pierwszej kolejności fragmenty miąższu śledziony. W lewym zachyłku przyokrężniczym 4 owalne miękkotkankowe struktury.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy wynik nie jest jednoznaczny. Po za tym niestety opis nie jest skończony. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego.