Urazy skrętne i bóle kolan

Od 3/4lat mam problem z prawym kolanem.Ciągle mam urazy skrętne-nawet teraz.NiedawnoMRwykazało,że mam nieznaczną ilość płynów w stawie kolanowym.Mimo to,kolano nadal bardzo boli.Uniemożliwia mi sprawne funkcjonowanie.Widzę bardzo dużą różnicę miedzym lewym a prawym kolanem.Pytanie takie,czy płyn może szybko się zbierać?Co powoduje zbieranie się tego płynu?Jak można to zahamować?Na razie czekam na wizytę u ortopedy.

Witam serdecznie. Płyn w stawie to rezultat procesu zapalnego związanego z nadwyreżeniem aparatu więzadeł kolana. Proponuje konsultację z ortopedą.