USG dopochwowe i opis jajników

Mam 27 lat i usg dopochwowe wykazało, że lewy jajnik mam bardzo mały, a prawy z kolei jest słabo ruchomy jak to określił ginekolog, co to oznacza? ...macica tyłozgięta, endometrium 14mm ale to dzień przed miesiączką. Dodam, że miesiączki mam regularne i mam od kilku miesięcy plamienia w środku miesiąca i kłucia w prawym podbrzuszu.Mam badania hormonów do zrobienia w tym rezerwe jajnikową amh

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne wdrożenie badań laboratoryjnych. Być może będzie konieczne wykonanie Tk miednicy. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.