USG doppler i leczenie zakrzepicy

Witam, od16.12.2014 lecze się na zakrzepice.Ostatnie USG dopplera z05.01.2015" W zakresie zatok m. płaszkowatego obecne zwłóknienie skrzeplniny zreknalizowane w ok 50%. Przepływ dogłowowy zachowany, bez cech refluxu w badaniu w pozycji stojącej. Obustronne ujścia VSM i VSP wydolne,bez cech refuksu w badaniu pozycji stojącej" Wczesniej bylem morsem i reguralnie raz wtygodniu kapalem sie w otwartych zbiornikach wodnych.Czy moge wrocic do zimnych kapieli?Czy moge chodzi saune infrared40-60C -30min.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po bezpośrednim badaniu oraz analizie powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.