USG genetyczne w 21. tygodniu ciąży

Witam , mój problem jest taki że w ubiegłą sobotę miałam robione usg genetyczne w 21tc , obraz serduszka dziecka jest zasłonięty przez cień kręgosłupa dziecka , mój lekarz prowadzący robił mi dzisiaj usg i stwierdził to samo , polecił powtórzyć badanie usg genetyczne nie wiem co myśleć... , czy to jakaś nieprawidłowość czy po prostu pech że kość kręgosłupa rzuca cień i nie widać prawie nic

To raczej pech, gdyż przez zasłaniający kręgosłup dziecka nie można zobrazować dokładnie serca. Trzeba ponownie wykonać badanie w chwili, gdy dziecko zmieni swoje położenie.