Powtórne badanie BHCG a ciąża

Ostatnia miesiaczka była 4 lipca, przy cyklach nieregularnych. 1 września na usg widać było bijące serduszko i wiek ciąży 5 tyg 6 dni. 23 wrzesnia w obrazie usg nie widać było dziecka. Progesteron 19,8 ng/ml. beta hcg27884mIU/ml. Powt€rne badanie bety mam wykonać jutro. Bolą mnie piersi chcemi się ciągle spać.Co to moze znaczyć?Gdzie jest moje dziecko?

Wszystko okaże się po wykonaniu kontrolnego betaHCG. Jeśli poziom wzrośnie jest szansa, że zarodek nie obumarł, a być może w chwili obecnej nie uwidocznił się tylko w badaniu USG (nieodpowiednie położenie).