USG klatki piersiowej a guz w piersi
witam czy przy USG klatki piersiowej przypatkowo mozna wykrć guza w piersi , czy to badanie nie jest wstanie wykryć guza

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jest to możliwe, chociaż nie jest to badanie dedykowane wykrywaniu guzów klatki piersiowej.