USG okolicy karku i zmiana ogniskowa

usg okolicy karku. W okolicy karku widoczna zmiana ogniskowa wlk.46x23x51mm.Zmiana niejednorodna,z przestrzeniami płynowymi,mikrozwapnienia,dość bogato unaczynione

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym jest ta zmiana. Zmiana jest niejednorodna, a więc podejrzana o proces nowotworowy. Trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z onkologiem i zapewne chirurgiem. Taka zmiana zapewne będzie wymagała całościowego usunięcia z nastepowym badaniem histopatologicznym, które dopiero odpowie dokładnie na pytanie czym jest ta zmiana praktycznie.