Zmiana ogniskowa w trzonie trzustki

Dzień dobry, Mam pytanie onkologiczne. "Zmiana ogniskowa w trzonie trzustki. Obraz o niższej echogeniczności średnicy 4mm w porównaniu z pozostałym miąższem. Poza tym trzustka bez zmian ogniskowych i bez cech PZT. Przewód Wirsunga nieposzerzony." - Bardzo proszę o opinie czy to może być zmiana nowotworowa złośliwa. Dziękuję.

Witam , na podstawie przedstawionego opisu trudno jest podejrzewać zmianę złośliwą , ale wymaga Pani szczegółowej oceny onkologa co do dalszej diagnostyki i koniecznej stałej obserwacji!!! z.żurawski