Zmiana ogniskowa w okolicy wątroby po cholecystektomii

cholecystektomie miałam w roku 2008...4 lata po zabiegu z 2012 zrobiono mi usg wyszło cos takiego jak w okolicy wneki wątroby zmiana ogniskowa hypoechogenicznao wym 2,4na1,5 cm..udałam sie do onkologa i ta zmiana zniknela...ponowne usg 2 tyg robione temu pokazalo własnie w okolicy lozy widoczne ognisko o śr 25 mm...prosze o rade bo boje sie ze to rak....

Taka zmiana może być tylko jakimś niewielkim starym krwiakiem, przestrzenią płynową, formą skumulowanego tłuszczu. Raczej nic groźnego i nie ma powodu do niepokoju. Aby przekonać się czym konkretnie jest ta zmiana najlepiej byłoby wykonać TK jamy brzusznej. Tomografia komputerowa ewidentnie wyjaśni obecną sytuację w zakresie wnęki wątroby.