Obecna zmiana ogniskowa hypoechogeniczna wrzecionowatego kształtu
W opisie USG jamy brzusznej jest " pomiędzy głową trzustki, a lewym płatem wątroby obecna zmiana ogniskowa hypoechogeniczna wrzecionowatego kształtu wielkości 29x11x21 mm . Zmiana wydaje się częściowo w łączności z głową trzustki. Co to ma oznaczać?

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik nie pozwala ocenić czym konkretnie jest opisana zmiana. Bez wątpienia konieczna jest jednak dokładniejsza diagnostyka, w tym najpewniej wykonanie tomografii komputerowej. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zaleci właściwe postępowanie.