USG piersi po chemiotrapii

jestem po 8chemi-usg;Piersi obustronne bez zmian ogniskowych o budowie głównie gruczołowej.W prawym dole pachowym atypowy węzeł chłonny o przekroju 10x9mm mniejszy,lewy dól wolny.za dwa tygodnie czeka mnie wizyta u chirurgów i operacja.czy mam szansę na całkowite wyleczenie?czy po operacji będę musiała dalej brać chemię?

Mam za mało danych aby odpowiedzieć autorytatywnie , ale proszę być dobrej myśli!!! Sprawa jest do wyleczenia ,Konieczna opieka onkologów , zż