USG piersi i skierowanie na biopsję

Witam. Miałam zrobione usg piersi. Wynik tego badania jest taki: pierś prawa torbiel 10 mm, obok na godz 7 guzek lity 10 mm o nieco nieregularnych granicach, w prawym dole pachowym powiększony węzeł chłonny ok 15 mm z zatartą wnęką. zostałam skierowana na biopsję. Mam 38 lat, nikt u mnie w rodzinie nie chorował na raka. Proszę mi napisać co to może oznaczać. Boję się bardzo.

Proszę udać się do chirurga onkologa, który zbada Panią i zadecyduje o wykonaniu odpowiednich badań. Lity guzek o nieregularnych kształtach oraz powiększony węzeł chłonny w dole pachowym mogą sugerować raka piersi. Sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną!!!

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń specjalista chirurg