USG piersi w 35 tygodniu ciąży

Mam 31 lat, jestem w 35 tyg. ciąży. Dzisiaj wykonałam usg piersi, przedstawiam opis: Gram IV Hbd 35 prawy sutek bez zmian ogniskowych w lewym g-bocznym kwadrancie, w rzucie palpacyjnej zmiany widoczna policykliczna, niejednorodna echogenicznie zmiana lita o wym.: 2,4 * 1,3 cm - print. Nieco przyśrodkowo od zmiany powiększony węzeł chłonny 1,1 cm - w. wartowniczy? -Tu Phyllodes? - zmiana neo indukowana ciążą? - konieczna konsultacja onkologiczna + BACC zmiany! - obraz podejrzany - BIRADS 4. Mam pytanie - jakie badania i zabiegi mnie teraz czekają?

Witam serdecznie,

Niestety istnieje realne podejrzenie, że zmiana opisywana w USG może mieć charakter złośliwy. Konieczne są dalsze badania - pierwszym krokiem powinna być biopsja cienkoigłowa guza, na podstawie której będzie można wyciągnąć wstępne wnioski. Dalsze postępowanie będzie uzależnione od wyniku biopsji. Proszę zgłosić się koniecznie do lekarza onkologa, który pokieruje dalszą diagnostyką.

Pozdrawiam serdecznie