USG przezpochwowe i wyjaśnienie wyniku badania

Witam serdecznie. Miałam ostatnio robione USG przezpochwowe i martwi mnie jedno zdanie "Jajnik prawy o wymiarach 38,6x22,3x18,5mm o echostrukturze prawidłowej, w jego obrębie widoczna echoujemna struktura o wymiarach 17,7x11,4x12,54" przy lewym jajniku nie ma dopisku o tej ujemnej echostrukturze. Co to znaczy? Co to jest ta echostruktura? Miałam owulację, czy to chodzi o pecherzyk gaffa?

- to zapewne jakaś torbiel
Co to jest ta echostruktura?
- czyli struktura miąższowa obrazowana w odbiciu fal ultradźwiękowych
Miałam owulację, czy to chodzi o pecherzyk gaffa?
- tak
Interpretacją wyniku powinien zając się ginekolog prowadzący.