USG stawu łokciowego i ból po upadku

Szanowni Państwo, Zgłaszam się z nietypowym problemem. Rok temu, spadając ze schodów upadlem na staw łokciowy. Powstał ogromny krwiak. prześwietlenie, nic nie wykazało. Po pewnym czasie zauważyłem, że boli mnie rękę przy prostowaniu i mogę ręki do końca wyprostować. Postanowiłem zrobić usg stawu lokciowego. Na usg prawie wszystko wyszło dobrze. Jedyne zastrzeżenia to "pogrubiona błona maziowa" oraz "cechy przekrwienia biernego". Skierowałem się do fizjoterapuety. po 3 wizytach bez zmian.

Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z ortopedą. Wymaga Pan badania klinicznego bezpośredniego, który oceni stan Pana narządu ruchu w zakresie kończyny dolnej. Być może patologia wcale nie tkwi w zakresie stawu łokciowego lecz innych elementów np. przedramienia (ścięgien, mięśni).