USG trzustki do analizy
Bardzo proszę o wyjaśnienie terminów, które pojawiły się w opisie USG trzustki: - BDJPMN - JPMN - zmiana bezechowa - różnica echogeniczna - bezechowość 161 mm x 12,7 mm Z góry bardzo dziękuję :)

MĘŻCZYZNA, 95 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Opis wskazuje na torbiel trzustki. Skrótów BDJPMN-JPMN nie jestem w stanie rozszyfrować. Proszę zapytać się lekarza wykonującego badanie.
Pozdrawiam.